Na cztery dni przed startem ligowych zmagań o punkty, pierwsza drużyna IgnerHome Polonii-Stali Świdnica przedstawia kolejnego napastnika, który wzmacnia rywalizację w biało-zielonej formacji ofensywnej.

– Do świdnickiej ekipy na zasadzie transferu definitywnego z Górnika Wałbrzych przenosi się 22-letni Adam Niedźwiedzki. Napastnik jest wychowankiem Górnika Nowe Miasto Wałbrzych, później reprezentował barwy Gwarka Wałbrzych, MKS-u Szczawno Zdrój i Górnika Wałbrzych, z którego na dwa lata przeniósł się do AKS-u SMS Łódź. Ostatnie sezony to ponownie występy w szeregach biało-niebieskiego Górnika. Ostatni sezon jeśli chodzi o liczby był bardzo udany dla Adama. Nasz nowy napastnik szczególnie wiosną prezentował się z bardzo dobrej strony, strzelając 7 goli i będąc jednym z najlepszych snajperów rundy rewanżowej rozgrywek grupy wschodniej IV ligi. W sumie w sezonie uzbierał 9 trafień, był bardzo istotną postacią w układance trenera Domagały, występując w 26 spotkaniach i spędzając na boisku 2229 minut (średnio 85 minut w meczu). Adam Niedźwiedzki jest już do dyspozycji trenera Grzegorza Borowego, a do zespołu dołączył w trakcie okresu przygotowawczego. Adam życzymy dużo zdrowia, znakomitej formy i wielu goli w świdnickich szeregach! – informuje oficjalna strona świnickiego klubu.
/MDvR/
![Ostatni puchar dla Silesii Żarów, która wygrała po dreszczowcu [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/CSC_1166-238x178.jpg)



![Mieszkańcy wyczuli gaz. Interweniowały służby [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/3-5-100x75.jpg)
![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/ul.-Stefana-Wyszynskiego-1-100x75.jpg)



![DRUMMERS FROM HELL Festival 2025. Kto wygrał zaproszenia? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Drummers-From-Hell-Fest-2024-@-Swidnicki-Osrodek-Kultury-foto-Rafal-Kotylak-14_small-100x75.jpg)
