W ostatni czwartek, 9 lutego w Szkole Podstawowej nr 3 w Świebodzicach odbyły się Międzyszkolne Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt Klas VII-VIII.

W spotkaniu udział wzięli zastępca burmistrza Świebodzic – Tobiasz Wysoczański i prezes OSiR-u Świebodzice – Jarosław Pizuński. Reprezentacja SP 4 zajęła pierwsze miejsce po zaciętych i wyrównanych meczach, wygrywając w finale Szkole Podstawowej nr 3, natomiast trzecią lokatę wywalczyli przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 2. Dzień później odbyły się zawody chłopców klas VII-VIII. W meczu o pierwsze miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 uległa jedynie Szkole Podstawowej nr 2 i to w trzecim decydującym secie 13:15. Na najniższym stopniu podium znaleźli się finalnie zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4. Podczas drugiego dnia w turnieju uczestniczyli także: burmistrz Świebodzic – Paweł Ozga, prezes OSiR-u Świebodzice – Jarosław Pizuński, radny Rady Miejskiej – Marek Gąsior, nauczyciele Donata Rzepecka z SP 4 i Grzegorz Schabowski oraz Małgorzata Staszczyk z SP 2.
/UM Świebodzice/
![Załatwili sprawę w 7 minut [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/CSC_1239-238x178.jpg)


![Wypadek na „trzydziestce piątce”. Ciągnik spadł z mostu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Pszenno-DK35-wypadek-2025.11.15-mix3-100x75.jpg)



![Najciemniej pod… kamerą? Nad zalewem trwa walka z wiatrakami [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/page-5-100x75.jpg)

![Koncert Wiedeński 2 Orkiestry Księżniczek w Szczawnie-Zdroju [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/001-100x75.jpg)
![Wyjątkowy koncert Ponad Chmurami z kwartetem smyczkowym wkrótce w Świdnicy. Wygraj zaproszenie! [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ponad-Chmurami-z-kwartetem-3-100x75.jpg)