Od wczoraj kierowcy, zwłaszcza w godzinach szczytu, mają problemy z pokonaniem skrzyżowania ulic Esperantystów, Łącznej i Stęczyńskiego. Mimo podjętych działań, GDDKiA nie zdołała naprawić urządzeń. Prace dzisiaj są kontynuowane.

Bez sygnalizacji w tym newralgicznym miejscu problem z pokonaniem skrzyżowania maja kierowcy, znajdujący się na drogach podporządkowanych. Przy dużym natężeniu ruchu na ul. Łącznej i Stęczyńskiego tworzą się korki. Policja nie podjęła decyzji o wprowadzeniu ręcznego kierowania ruchem.
Jak dowiedzieliśmy się w GDDKiA, wczoraj udało się przywrócić zasilanie, dzisiaj trwają prace nad przywróceniem trybu pracy sygnalizacji. Nie wiadomo jednak, kiedy naprawa zostanie ukończona.
/red./


![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/mp-Boleslawa-Chrobrego-238x178.jpg)


![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/mp-Boleslawa-Chrobrego-100x75.jpg)


![European Jazz Collective już za tydzień zagra na Świdnickich Nocach Jazzowych [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
