Złamania żebra i urazu kolana doznała 46-latka poszkodowana w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło we wtorek późnym wieczorem na drodze między Bystrzycą Górną a Lubachowem.

Do wypadku doszło około godziny 22.30. – 46-letnia mieszkanka powiatu wałbrzyskiego, kierując pojazdem Citroen, z niewyjaśnionych przyczyn na łuku drogi zjechała na lewy pas ruchu, a następnie uderzyła w przydrożny betonowy mur oporowy. 46-latka była trzeźwa. W wyniku zdarzenia kierująca doznała obrażeń i trafiła do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.
/mn/






![Policjanci na świdnickim stadionie. Ćwiczyli zabezpieczanie imprez masowych [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/cwiczenia-policjantow-na-stadionie-2026.03.26-5-100x75.jpg)

![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)