Nie ma upałów, a to już drugi pożar w sobotę. Rano spalił się samochód w Strzegomiu, tuż przed 13.00 ogień objął komorę silnika pojazdu w Świdnicy.

Do drugiego ze zdarzeń doszło na ul. Armii Krajowej przy zjeździe z Wałbrzyskiej. – Podczas jazdy zapalił się samochód marki Volkswagen Golf. Ogień został bardzo szybko ugaszony, nikt nie ucierpiał – mówi asp. Paweł Szydłowski z Komendy powiatowej PSP w Świdnicy.
Samochód został usunięty z drogi, nie ma utrudnień w ruchu.
/red./


![Dał „nauczkę” nauce jazdy. „Takich cudownych kierowców mamy” [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/Clipboard01-238x178.jpg)


![Dał „nauczkę” nauce jazdy. „Takich cudownych kierowców mamy” [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/Clipboard01-100x75.jpg)



![Wyjątkowa Świdnica. Zobacz zdjęcia czytelników [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/Altana-w-Parku-Mlodziezowym-w-Swidnicy-2025-fot.-Marlena-Jozefow-100x75.jpg)
![Jesień w Świdnicy i okolicy na fotografiach czytelników [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page-jesien-na-fotografiach-czytelnikow-2025-100x75.jpg)