Bardzo atrakcyjny dzień dla swoich podopiecznych zaserwowali włodarze klubu pływackiego Rekin Świebodzice. W sobotę, 9 października odbył się w klubie Dzień Integracji w Rekinie, a na zawodniczki i zawodników czekał szereg atrakcji.
Wszystko zaczęło się od wycieczek pieszo-rowerowych. Nieco starsi uczestnicy przejechali spory dystans rowerem, młodsi udali się na spacer. W późniejszych godzinach odbyły się szkolenia z udzielania pierwszej pomocy, a na koniec na terenie rekreacyjnym Hotelu Księżyc na dzieciaki czekał jeszcze grill i dmuchańce. W zabawie wzięło udział ponad 100 osób (dzieci, a także rodziców zawodników Klubu Sportowego Rekin Świebodzice).
/MDvR/


![Zwycięska inauguracja sezonu w wykonaniu świdnickich piłkarek [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/09/zap1-238x178.jpg)



![Wjechał w okno drogerii, sam zgłosił się na policję [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/09/wjechal-w-wystawe-w-Swiebodzicach-3-100x75.jpg)
![Kierowca uderzył samochodem w przyłącze gazowe [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/09/wyciek-gazu-po-kolizji-przedszkole-Pszenno-4-100x75.jpg)


![Zdjęcia czytelników z wakacji 2025 [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/08/Pustkowo-23.08.2025-fot.-Dorota-Wolinska-100x75.jpg)
![Kameralne koncerty w Pałacu Gruszów. Kto wygrał bilety? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/06/fot.-facebook-Palac-Gruszow-kadr-100x75.jpg)