Mieszkańcy Kalna (gm. Żarów) apelują o pomoc w ustaleniu osoby odpowiedzialnej za podrzucenie sterty opon samochodowych na pole uprawne.
– Podła istota ludzka wyrzuciła przyczepę opon samochodowych w rolnicze uprawy. Sprawa zgłoszona na policję i do urzędu gminy. Są ślady traktora z przyczepą i inne ślady, które mogą pomóc policji znaleźć sprawcę… Liczymy na skuteczną akcje i porządne ukaranie śmieciarza – piszą mieszkańcy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Rozwoju Lokalnego „Kalinów” w Kalnie. – Osoby, które widziały traktor z przyczepą opon prosimy o kontakt – apelują.
/opr. mn/


![Skatepark w remoncie. W Żarowie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/skatepark-7-238x178.jpg)

![Dał „nauczkę” nauce jazdy. „Takich cudownych kierowców mamy” [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/Clipboard01-100x75.jpg)


![Strażacy próbują pomóc rannemu łabędziowi [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2024/04/straz-pozarna-100x75.jpg)


![Wyjątkowa Świdnica. Zobacz zdjęcia czytelników [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/Altana-w-Parku-Mlodziezowym-w-Swidnicy-2025-fot.-Marlena-Jozefow-100x75.jpg)
![Jesień w Świdnicy i okolicy na fotografiach czytelników [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page-jesien-na-fotografiach-czytelnikow-2025-100x75.jpg)