100 lat skończył mieszkaniec Nowic w gminie Jaworzyna Śląska, Jan Kotulski.
Jubilatowi życzenia złożył burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz, wicewojewoda dolnośląski Kamil Zieliński, który oprócz życzeń własnych przekazał również powinszowania od premiera Mateusza Morawieckiego, a także kierownik świdnickiego oddziału ZUS Marcin Buśko.
Wszyscy życzyli panu Janowi kolejnych lat w dobrym zdrowiu i samopoczuciu. Po życzeniach była okazja na pamiątkową fotografię i rozmowę przy urodzinowym torcie.
/UM Jaworzyna Śląska, opr. mn/







![Zderzenie autobusu MPK z osobówką w Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/autobus-zderzenie-fot.-Swidnica24-3-100x75.jpg)
![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/ul.-Dabrowskiego-100x75.jpg)

![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)