Strona główna Sport Piłka nożna Trwa walka o strefę ćwierćfinałową Pucharu Polski

Trwa walka o strefę ćwierćfinałową Pucharu Polski [RELACJA LIVE]

0

Znamy już dwóch ćwierćfinalistów Pucharu Polski na szczeblu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Wałbrzychu. W jednym ze spotkań doszło do sporej niespodzianki, z rozgrywek wyeliminowany został jeden z czwartoligowców. W środę, 26 września odbędzie się pięć kolejnych pojedynków, zapraszamy na tekstową relację LIVE z meczu świdnickich piłkarzy!

Z dalszych rozgrywek wyeliminowany został wicelider rozgrywek grupy zachodniej IV ligi – AKS Strzegom. Podopieczni Roberta Bubnowicza musieli uznać wyższość reprezentanta klasy okręgowej. Granit Roztoka do przerwy remisował 1:1, by ostatecznie triumfować po serii rzutów karnych. W drugim wtorkowym starciu Górnik Wałbrzych nie bez trudu pokonał Zamek Kamieniec Ząbkowicki. Jeszcze do 81. minuty na prowadzeniu był niżej notowany zespół (klasa okręgowa). W końcówce lider grupy wschodniej IV ligi strzelił jednak trzy gole i zwyciężył 3:1.

Na środę zaplanowano pięć meczów. Bardzo ciekawie powinno być w Kłodzku, gdzie dojdzie do konfrontacji dwóch ligowych rywali (grupa wschodnia IV ligi). Piłkarze Dabro-Bau Polonii Stali Świdnica staną naprzeciw miejscowej Nysy. Swidnica24.pl zaprasza na tekstową relację LIVE z tego meczu, zaczynamy tuż przed 16.00.