Straż pożarna i policja interweniowały na podwórzu budynku przy ulicy Wrocławskiej 32. Na jeden z zaparkowanych tam samochodów spadł kawałek tynku, który oderwał się z komina.
Nieprzyjemne zdarzenie dotknęło właściciela osobowej Skody, na którą po godzinie 18.30 osypał się tynk. – W samochodzie, ani w jego pobliżu nikt nie przebywał. Komin został zabezpieczony przez straż pożarną. Powiadomiony został także administrator budynku – wyjaśnia Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.
Dzięki sporządzonej przez policjantów notatce, właściciel auta będzie mógł dochodzić odszkodowania od zarządcy nieruchomości.
/mn/



![Strażacy interweniowali po alarmie z czujki tlenku węgla [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Tlenek_wegla_w_Strzegomiu-6-238x178.jpg)


![Strażacy interweniowali po alarmie z czujki tlenku węgla [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Tlenek_wegla_w_Strzegomiu-6-100x75.jpg)



![Świąteczny koncert zespołu i chóru Armii USA wkrótce w Świdnicy. Wygraj zaproszenie [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/04/Orkiestra-Sil-Powietrznych-Stanow-Zjednoczonych-w-Europie-21-04-2023-Swidnica-5-100x75.jpg)
![Muzyczna uczta w Barokowym Zakątku. Wygraj zaproszenia na koncerty! [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Petra-Matejova-podczas-Dni-Muzyki-Kameralnej-2025.11.16-2-100x75.jpg)