Świetnie spisały się młode siatkarki MKS-u Polonia Świdnica trenowane przez Tomasza Gołowkina. Świdniczanki okazały się najlepsze podczas rozgrywanego w Wałbrzychu pierwszego turnieju eliminacyjnego Kinder + Sport w kategorii „trójek”.
Na liście startowej znalazło się 26 drużyn. MKS Polonia Świdnica wystawił swoje 3 zespoły. Ekipa w składzie: Julia Krasoń, Martyna Zając, Joanna Mojsej i Nina Jasiecka uplasowała się na pierwszej lokacie. Zespół: Alicja Anioł, Jowita Kuszel, Aleksandra Majcher i Dagmara Knap był czwarty, a nasz trzecia drużyna (Natalia Smaza, Karolina Chrzanowska, Martyna Szlachetka, Pola Rosiak) była trzynasta. Kolejny turniej eliminacyjny już 15 kwietnia w Wałbrzychu.




![Pożar w budynku przy ul. księżnej Jadwigi w Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/pozar-zawiszow-8-100x75.jpg)

![Stary pies zostawiony na działce podczas mrozów. Drugi – rasowy na betonie nawet bez koca [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/page-8-100x75.jpg)

![Zderzenie dwóch pojazdów na krajowej „piątce” [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/1-100x75.jpg)

![DRUMMERS FROM HELL Festival 2025. Kto wygrał zaproszenia? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Drummers-From-Hell-Fest-2024-@-Swidnicki-Osrodek-Kultury-foto-Rafal-Kotylak-14_small-100x75.jpg)
