Niecodzienna aranżacja przestrzeni parku Kasprowicza, niecodzienna muzyka. W ramach projektu Posłuchane 3.0 w sobotni wieczór dominowały nowoczesne elektroniczne brzmienia i wakacyjna atmosfera.
Na scenie w parku Kasprowicza wystąpili Władysław Komendarek, Chmara, Julian Kulczyński i An On Bast. Po koncercie część publiczności przeniosła się do Pustostanu w Rynku na afterparty, gdzie zagrali Verlake i Tryptaminee.
Posłuchane to całoroczna, cykliczna oferta muzyczna, która dzięki swojej całościowej koncepcji zachęca uczestników do regularnego udziału w kulturze na najwyższym poziomie. Korzystając z możliwości, jakie dają nowe media i technologie, wprowadzimy publiczność w bogaty świat muzyki elektronicznej. Tegoroczna edycja to 5 eventów (czerwiec – listopad) wraz z wydarzeniami towarzyszącymi. Łącznie zaprezentowanych zostanie kilkudziesięciu artystów.
W kolejnej odsłonie 19 sierpnia zagrają: Nanook of the North, Resina, Thostey, Szymon Piotr, Sierakowski (Regime).
/opr. red./
Zdjęcia Artur Ciachowski












![Najpiękniejsze kartki świąteczne na wystawie w Świdnicy. Wszystkie wykonały dzieci [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/page-swiateczne-kartki-2025-238x178.jpg)




![Strażacy interweniowali po alarmie z czujki tlenku węgla [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Tlenek_wegla_w_Strzegomiu-6-100x75.jpg)



![Świąteczny koncert zespołu i chóru Armii USA wkrótce w Świdnicy. Wygraj zaproszenie [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/04/Orkiestra-Sil-Powietrznych-Stanow-Zjednoczonych-w-Europie-21-04-2023-Swidnica-5-100x75.jpg)
![Muzyczna uczta w Barokowym Zakątku. Wygraj zaproszenia na koncerty! [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Petra-Matejova-podczas-Dni-Muzyki-Kameralnej-2025.11.16-2-100x75.jpg)