Strona główna Bez kategorii Nie dali szans rezerwom Chrobrego

Nie dali szans rezerwom Chrobrego

0

Po dwóch efektownych ligowych zwycięstwach, piłkarze AKS-u Strzegom zanotowali kolejną pewną wygraną. Nasi czwartoligowcy bez większych kłopotów pokonali na własnym stadionie 5:1 rezerwy Chrobrego Głogów.

aks

Gospodarzy na prowadzenie już w 12. minucie wyprowadził Dawid Domaradzki, który efektownym strzałem z dystansu zdołał pokonać głogowskiego golkipera. Tuż przed przerwą wynik podwyższył Marcin Wasilewski, wykorzystując dobre dogranie piłki od swojego brata Adama. Po zmianie stron dla AKS-u strzelali tylko bracia Wasilewscy – dwa gole Adama i trafienie Marcina. Goście honorowego gola zdobyli już przy stanie 5:0 dla strzegomian.

Kontynuujemy swoje dobre występy. Szkoda straconego gola, bo w końcu wygralibyśmy do zera, ale nie ma co narzekać, bo moi chłopcy kolejny raz zagrali świetnie. Gramy nie tylko skutecznie, ale też ładnie dla oka. Czy możemy grać lepiej? Uważam, że mamy jeszcze rezerwy. Drużyna może prezentować się jeszcze okazalej i chcemy to pokazać w najbliższych spotkaniach – powiedział Jarosław Krzyżanowski, trener AKS-u.

AKS Strzegom – Chrobry II Głogów 5:1 (2:0)

AKS: Kretkowski, Gołąbek, Sudoł, Krupnik, Durajczyk (69′ Sabat), J. Krzyżanowski (75′ Serweciński), Sobczak, Domaradzki (55′ D. Krzyżanowski), Alwin, A. Wasilewski (76′ Kloc), M. Wasilewski (60′ Nitarski)