Kilkanaście osób postanowiło sprawdzić doniesienia o pojawieniu się grzybów i wziąć udział w naszym konkursie fotograficznym.
Po burzliwych obradach redakcyjnego jury i ocenie nadesłanych zdjęć postanowiliśmy przyznać nagrodę Marcie Franckiewicz, która do zdjęć dołączyła krótki list:
„Przeczytaliśmy wczoraj rano z koleżanką informację na Świdnica24.pl, że grzybki wysypały. Wybrałyśmy się więc po południu. Kiepskie z nas grzybiarki, ale kilka się znalazło.„
Dziękujemy za wszystkie zdjęcia, najlepsze z nich prezentujemy dla zachęty do leśnych spacerów.
Nagrodą w konkursie były bilety ufundowane przez Cinema 3D.
/wrt/












![Pączki królowały na zdjęciach Czytelników. Kto otrzymał słodkie nagrody? [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/kadr_-fot.-Paula-Lucyk-238x178.jpg)


![Ewakuacja mieszkańców. Mężczyzna groził wysadzeniem budynku [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/WhatsApp-Image-2026-02-12-at-05.31.12-100x75.jpeg)


![Pączki królowały na zdjęciach Czytelników. Kto otrzymał słodkie nagrody? [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/kadr_-fot.-Paula-Lucyk-100x75.jpg)
![Orkiestra Księżniczek wkrótce wystąpi w Teatrze Muzycznym Capitol [ROZWIĄZANIE KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Orkiestra-Ksiezczniczek-fot.-TOMCZYK-ART-5-100x75.jpeg)