– Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KWP we Wrocławiu wspólnie z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, w związku z uzyskaną informacją o posiadaniu narkotyków, weszli do jednego z mieszkań na terenie Świebodzic. Podejrzenia okazały się słuszne. Na miejscu funkcjonariusze ujawnili biały proszek oraz zielony susz. Po przebadaniu na testerach narkotykowych zabezpieczonych substancji okazało się, że są to amfetamina i marihuana. W mieszkaniu zatrzymanego 36-letniego mężczyzny znajdowało się prawie 2000 porcji marihuany oraz 5 porcji amfetaminy. Mężczyzna został po zatrzymaniu osadzony w policyjnym areszcie – informuje podkom. Agata Oleśkiewicz z KPP w Świdnicy. Zatrzymany usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych i odurzających. Prokurator Rejonowy w Świdnicy wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.


![Świdniczanie ruszyli na cmentarze. Znajdź groby bliskich przez internet [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Wszystkich-Swietych-cmentarz-Slowianska-2025.11.01-11-238x178.jpg)


![Kolejna kradzież w drogerii. Rozpoznajesz osoby ze zdjęć? [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page-14-100x75.jpg)




![Recital znakomitej czeskiej pianistki zainauguruje tegoroczne Dni Muzyki Kameralnej w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page_-inauguracja-Dni-Muzyki-Kamerlanej-Swidnica-2025-100x75.jpg)
![Kabaret Paranienormalni z nowym programem „Ostre Cięcie” w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/kabaret-SWIDNICA-2025-100x75.jpg)