Mimo że temperatury są dodatnie, kierowcy powinni zachować ostrożność. Jest ślisko, a przekonała się o tym boleśnie kierująca Daewoo Matiz, która wpadła w poślizg i uderzyła w inny samochód.
Zdjęcie KPP w Świdnicy
Do zdarzenia doszło 12 stycznia na drodze w Lubachowie. 55-letnai kobieta nie dostosowała prędkości do warunków jazy i jej Matiz wpadł w poślizg na łuku drogi. Doszło do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym Volkswagenem LT. Kierująca ze złamanym obojczykiem trafiła do szpitala.






![Ewakuacja mieszkańców. Mężczyzna groził wysadzeniem budynku [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/WhatsApp-Image-2026-02-12-at-05.31.12-100x75.jpeg)


![Pączki królowały na zdjęciach Czytelników. Kto otrzymał słodkie nagrody? [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/kadr_-fot.-Paula-Lucyk-100x75.jpg)
![Orkiestra Księżniczek wkrótce wystąpi w Teatrze Muzycznym Capitol [ROZWIĄZANIE KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Orkiestra-Ksiezczniczek-fot.-TOMCZYK-ART-5-100x75.jpeg)