Czy zauważyłeś się, że twoje dziecko się garbi, ma odstające łopatki, wystający brzuch, zaokrąglone plecy? Jeżeli na któreś z pytań odpowiedź brzmi tak, to koniecznie zapisz się wraz z dzieckiem na otwarte warsztaty z korekcji wad postawy, które zostaną przeprowadzone w sobotę 12 grudnia 2015 o godz 12:30.
Warsztaty poprowadzi fizjoterapeuta Krzysztof Januszko.
NASZA RODZINA PROSTO SIĘ TRZYMA to projekt Stowarzyszenia Aktywności fizycznej i zdrowia „Aktywni-Pozytywni”, który ma na celu zapobieganie pogłębiania się i utrwalania wad postawy. Tylko wczesne korygowanie
wraz z kształtowaniem prawidłowych nawyków może zapewnić zdrowie i uchronić dzieci i młodzież przed późniejszymi inwestycjami w rehabilitację.
Z interaktywnego warsztatu mogą skorzystać rodzice wraz dzieckiem w wieku 6-12 lat. Spotkanie o godz. 12:30 w Centrum wspierania organizacji pozarządowych przy ul. Długiej 33 w Świdnicy. Udział jest bezpłatny. Warsztaty dotuje starostwo świdnickie.




![Szkoła z artystyczną duszą. Filmowy dzień otwarty w III LO w Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/III-LO-dzien-otwarty-21-marca-2026-8-238x178.jpg)
![Zderzenie autobusu MPK z osobówką w Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/autobus-zderzenie-fot.-Swidnica24-3-100x75.jpg)
![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/ul.-Dabrowskiego-100x75.jpg)



![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)