Galeria Świdnicka szykuje kolejną ucztę dla miłośników sportów walki. Po boksie, kolej na taekwondo. W najbliższy weekend Sportowy Klub Taekwondo „Tiger” wraz galerią zapraszają na interaktywne zajęcia.
Otwarty trening pokazowy zaplanowano na najbliższą niedzielę, 11 października. Pokaz umiejętności połączony będzie z zajęciami otwartymi dla najmłodszych, a wśród nich – zajęciami z gimnastyki, samoobrony czy pokazami kopnięć. Nie zabraknie też zabaw i konkursów. Impreza rozpocznie się w południe.
Sportowy Klub Taekwon-do „TIGER” to nowatorskie programy treningowe dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Treningi dla dzieci polegają na wplataniu podstaw wyszkolenia w zabawy ruchowe. Dzieci oswajają się z salą treningową i obecnością innych osób. Mają też okazję cwiczyć z kolegami w różnym wieku, co przygotowuje je do późniejszego przezwyciężenia lęku przed osobami mającymi przewagę fizyczną.






![Szybko i niebezpiecznie na „modliszówce” [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/modliszowka-pirat-2026.04.04-100x75.jpg)
![Altana i nieużytki w ogniu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/2-100x75.jpg)

![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)