Ponad setka zawodników i zawodniczek ze świdnickich Gimnazjów nr 1, 3 i 4, Gimnazjum Katolickiego w Świdnicy, a także Gimnazjum w Pszennie wzięło dziś udział w biegu „My z niego wszyscy” odbywającego się z okazji 75. Rocznicy Powstania Polskiego Państwa Podziemnego.
W biegu przeprowadzonym nad zalewem Witoszówka nie ważny był dziś wynik, a sam udział w imprezie upamiętniającej Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego. Dystans jaki mieli do pokonania wszyscy uczestnicy wynosił około 1500 metrów. Sygnał do startu w obu biegach: dziewcząt i chłopców dał prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek, by następnie wraz z Tadeuszem Niedzielskim, dyrektorem Departamentu Kultury, Edukacji i Spraw Społecznych oraz dyrektorem Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Edmundem Frączakiem nagradzać medalami wszystkich śmiałków, którzy pokonali trasę biegu. Organizatorami imprezy był świdnicki OSiR, a także Gimnazjum nr 4 w Świdnicy.





















![Załatwili sprawę w 7 minut [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/CSC_1239-238x178.jpg)


![Wypadek na „trzydziestce piątce”. Ciągnik spadł z mostu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Pszenno-DK35-wypadek-2025.11.15-mix3-100x75.jpg)



![Najciemniej pod… kamerą? Nad zalewem trwa walka z wiatrakami [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/page-5-100x75.jpg)

![Koncert Wiedeński 2 Orkiestry Księżniczek w Szczawnie-Zdroju [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/001-100x75.jpg)
![Wyjątkowy koncert Ponad Chmurami z kwartetem smyczkowym wkrótce w Świdnicy. Wygraj zaproszenie! [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ponad-Chmurami-z-kwartetem-3-100x75.jpg)