W poniedziałek, 30 czerwca 2014 r. na godzinę 10.00 zaplanowane zostało „Biznesowe śniadanie”, na które serdecznie zapraszają Grzegorz Grzegorzewicz, burmistrz Jaworzyny Śląskiej oraz Konrad Jabłoński, prezes Sudeckiego Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych.
W głównej mierze spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców, którzy działają na terenie Gminy Jaworzyna Śląska lub chcieliby rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej. Tematem przewodnim będzie wsparcie przedsiębiorstw w ramach Inicjatywy JEREMIE. Przedstawiona zostanie m.in. unikalna oferta pożyczkowa z oprocentowaniem 1,5%, która może zostać przeznaczona na inwestycje, zakup wyposażenia, maszyn i urządzeń, oraz inne cele gospodarcze.
Śniadanie zaplanowano na 30 czerwca na godzinę 10.00 w Jaworzynie Śląskiej w nowym obiekcie sportowym na Stadionie Miejskim, ulica Sportowa 1.



![„To była granda”. Był parking, jest przystanek. Jest boisko, będzie parking [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page-20-238x178.jpg)
![Protest przed urzędem. Mieszkańcy boją się wysypiska odpadów [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/20260330_Protest_mieszkancow_Przylegowa-11-238x178.jpg)





![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)