Blisko 150 zawodników z 10 klubów weźmie udział w Mistrzostwach Dolnego Śląska w akrobatyce sportowej, skokach na trampolinie i ścieżce. Organizatorem zawodów, które odbędą się w sobotę, 7 grudnia w hali przy ul. Pionierów w Świdnicy są MKS Polonia Świdnica i DZSG we Wrocławiu.
Uroczyste otwarcie zawodów nastąpi o 10.00, a następnie sportowa rywalizacja, która potrwa do 14.35, kiedy to rozpocznie się dekoracja zakończenia imprezy.
Wszelkie informacje: http://www.altius.republika.pl/







![Szklanka na drogach i chodnikach, seria kolizji, problemy na kolei. Służby apelują o ostrożność [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Tworzyjanow-wypadek-2026.02.05-0-100x75.jpg)


![Orkiestra Księżniczek powraca. Noworoczny Koncert Wiedeński już 16 lutego w Teatrze Muzycznym Capitol [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Orkiestra-Ksiezczniczek-fot.-TOMCZYK-ART-1-100x75.jpeg)