Zawodniczki klubu LKS Stragona Strzegom wywalczyły pięć medali (złoty, dwa srebrne i dwa brązowe) na rozegranych w miniowy weekend w Morawie Mistrzostwach Dolnego Śląska w wkkw.
Złoty medal oraz tytuł mistrzyni Dolnego Śląska w kategorii junior młodszy zdobyła Ola Zawada na Ilionie. W tej samej kategorii Natalii Stelmach na Toledo przypadł srebrny medal, a Adzie Szczepara na Heku brązowy. W klasyfikacji juniorów srebrny medal wywalczyła Tola Armańska na Excellent Momo, a brązowy Ola Zawada na Okoniu. W tym konkursie zawodniczki LKS Stragony rywalizowały z jeźdźcami z wyższej kategorii wiekowej więc jest tym samym jeszcze większe osiągnięcie.
/LKS Stragona Strzegom/

![W wielkim finale strzelać im nie kazali… [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/DSC08130_wynik-238x178.jpg)

![Świdnicki Turniej Curlingowy już w ten weekend! [POD NASZYM PATRONATEM]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/03/4.-Swidnicki-Turniej-Curlingowy-dzien-drugi-2025.03.22-45-238x178.jpg)





![Znane ballady i filmowe piosenki Barbry Streisand na koncercie w Świdnicy. Wygraj zaproszenie [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)
![Nowe show Cyrku Wictoria już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page_-fot.-Cyrk-Wictoria-100x75.jpg)