W najbliższy czwartek zapraszamy do Świebodzic na Festyn Policyjny „Trzeźwi kierowcy – bezpieczne dzieci”. W programie między innymi konkurs o ratownictwie drogowym i medycznym, pokaz sprzętu i umiejętności policji oraz interaktywne wykłady i zabawy, popularyzujące bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Dla uczestników startujących w konkursach przewidziane są atrakcyjne nagrody.
Na Festyn zapraszają: Komisariat Policji w Świebodzicach, Urząd Miejski Świebodzice oraz Centrum Popularyzacji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Wrocław.
Zabawa będzie miała miejsce 30 sierpnia 2012 roku na świebodzickim rynku, w godzinach od 17 do 19.
opr. red.









![Dzień Kobiet z wyjątkowym prezentem od Anity Lipnickiej. Co szykuje znana i lubiana polska wokalistka w Świdnicy? [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/Anita-Lipnicka-materialy-promocyjne-wyslane-przez-artystke-100x75.jpg)
![European Jazz Collective już za tydzień zagra na Świdnickich Nocach Jazzowych [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)