„Świdnicka babka” – kobiece spotkania przy kawie

  0

  We wrześniu 2011 roku po raz pierwszy grupa aktywnych kobiet spotkała się przy kawie z legendą strajków w Gdańsku, Henryką Krzywonos-Strycharską. Propozycja, by takie rozmowy w „babskim” gronie organizować częściej, nabiera realnych kształtów. 7 marca Katarzyna Izabela Mrzygłocka, poseł na Sejm RP i Joanna Gadzińska, przewodnicząca Rady Miejskiej w Świdnicy zapraszają panie na drugą kawę z ciekawym gościem.

  – Zaproszenie kierujemy do wszystkich świdniczanek i mieszkanek powiatu świdnickiego – zachęca Joanna Gadzińska. – Chcemy rozmawiać o pasjach, o samorealizacji, o pomysłach na niebanalne spędzanie wolnego czasu. Gościem „Świdnickiej babki” będzie Barbara Malinowska, poetka, malarka, ilustratorka książek. Malowane przez nią anioły mają coraz szersze grono wielbicieli. Rozmowie z artystką towarzyszyć będzie koncert sudeckiego barda Marcela Kamba, który zaprezentuje wiersze Barbary Malinowskiej.  Zaproszenie przyjęły także utalentowane świdniczanki, które tworzą biżuterię i upominki.

  Na uczestniczki czekać będzie niespodzianka – loteryjka, w której rozlosowane zostaną atrakcyjne upominki, m.in. karnety wstępu do centrum fitness Condizione i dwa obrazy autorstwa Barbary Malinowskiej. Nie zabraknie oczywiście czasu na dyskusję, a wszystko to przy kawie i cieście w miłych wnętrzach restauracji Na Skarpie przy ulicy Wrocławskiej 1 w Świdnicy.

  Zapraszamy!

  „Świdnicka babka” – kobiece spotkania przy kawie

  7 marca 2011 roku

  Godz. 17.30

  Restauracja Na Skarpie, Świdnica ul. Wrocławska 1

  Wstęp wolny