„Rozdajemy książki” na bis, czyli książka na ferie

  7

  Ponownie organizujemy święto mola książkowego, czyli „Rozdajemy książki”. Tak, jak zapowiadaliśmy w papierowym wydaniu Swidnica24.pl w czasie ferii zimowych zamierzamy powtórzyć akcję „Rozdajemy książki”. Będzie ona nosiła nazwę „Książka na ferie”.

  Organizatorem jej jest Stowarzyszenia „Pro Motor” pod patronatem medialnym portalu Swidnica24.pl. Termin akcji 17 stycznia 2012 roku. W tym dniu od godziny 12:00 do 18:00 będziemy rozdawać książki, które wcześniej zbierzemy od tych, którzy mają je w nadmiarze. Zbiórkę zaczynamy z nowym 2012 rokiem i czekamy na ewentualnych darczyńców, jak poprzednio w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Świdnicy, przy ulicy Długiej 33. Tak, jak podczas poprzedniej akcji książki można będzie zabrać  za darmo i bez żadnych warunków. Mamy nadzieję, że zainteresowanie świdniczan znów przerośnie nasze oczekiwania.

  Przypominamy, jeżeli masz książki zbędne i przeczytane, a chcesz oddać je w dobre ręce przynieś je do recepcji Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Świdnicy, ul. Długa 33. Tam na pewno znajdą nowego właściciela.

  wp

  Poprzedni artykułZarobili rekordowo
  Następny artykułSukces młodych sportowców z SP 6