ŚKPR Świdnica – AZS AWF Biała Podlaska

  0

  Po trzech miesiącach przerwy do walki o ligowe punkty wracają szczypiorniści. Debiutujący na parkietach I ligi ŚKPR Świdnica w pierwszym meczu podejmie innego beniaminka – AZS AWF Biała Podlaska.

  Świdnicki Klub Piłki Ręcznej Świdnica tworzą ludzie z pasją i charakterem. Dołącz do nich w sobotni wieczór i swoim dopingiem wspomóż świdnicką drużyną. – ŚKPR czyli Świdnica Kocha Piłkę Ręczną! Zapraszam na mecz – zachęca bramkarz świdnickiej drużyny Damian Olichwer. Inauguracyjne spotkanie na zapleczu ekstraklasy odbędzie się w sobotę 17 września, o godzinie 17.00 w hali na osiedlu Zawiszów. Bilety – 7 złotych normalne 3 złote ulgowe (młodzież do lat 12). Jak zwykle na kibiców czekają dodatkowe atrakcje i niespodzianki, między innymi konkursy z nagrodami i występy cheerleaderek.

  Co wiadomo o rywalu? Biała Podlaska to od lat bardzo mocny ośrodek akademickiej piłki ręcznej. Jak donosi serwis SportoweFakty.pl w tym roku sekcja piłki ręcznej będzie miała rekordowo wysoki budżet – ok. 400 tys. zł. W zespole jest kilku graczy zza naszej wschodniej granicy. Do powracających po rocznej przerwie Sebastiana Michalczuka i Siergieja Kiryłowa dołączyli ponadto: Kamil Wasiłek, Piotr Osiak, Piotr Wędrak oraz grający poprzednio w Krononie Grodno białoruski rozgrywający Maksim Nieswadba. AZS AWF Biała Podlaska podobnie jak ŚKPR awansowała do I ligi pod barażach.

  Poprzedni artykułMrzygłocka najaktywniejsza [ZOBACZ FILM]
  Następny artykułOcean życia w teatrze