Spektakl „Boeing Boeing”

  2

  Świdnicki Ośrodek Kultury  i Wrocławski Teatr Komedia zapraszają na spektakl „BOEING BOEING”. Przedstawienie 27 sierpnia (sobota) 2011 o godz. 18.00 w sali teatralnej ŚOK-u, Rynek 43.

  Boeing Boeing” opowiada historię Maksa, którego życie uczuciowe i erotyczne regulowane jest przez międzynarodowy rozkład lotów… Maks ma aż trzy narzeczone, wszystkie są stewardesami, a każda z nich sądzi oczywiście, że to ona jest tą jedyną. Dzięki precyzyjnej organizacji i pomocy niezawodnej, choć nie stroniącej od sarkastycznych uwag, służącej Maksowi zawsze udaje się skoordynować wizyty kolejnych narzeczonych, które zresztą, jak twierdzi, kocha jednakowo… Co stanie się jednak, gdy z powodu niewielkich zmian w ruchu lotniczym, wszystkie one zjawią się u Maksa niemal w tej samej chwili? Jaką rolę odegra w tej historii przyjaciel Maksa z lat młodości Paweł? I co najważniejsze, czy okaże się, że to Maks tak dobrze radzi sobie z kobietami, czy może to one radzą sobie z nim?

  „Boeing Boeing” to klasyczna już dziś sztuka francuskiego pisarza Marca Camolettiego. Pokazana na scenie po raz pierwszy w roku 1960 po 17,5 tysiąca wystawień jest francuską rekordzistką Guinnessa. Historia amanta i 3 stewardess, grana do tej pory w 55 krajach świata, doczekała się również kilku kinowych adaptacji, w tym hollywoodzkiego hitu z Tonym Curtisem i dwóch filmów bollywoodzkich. „Boeing Boeing” wreszcie wylądował również w Polsce w niezwykłej adaptacji Bartosza Wierzbięty.

  Bilet w cenie 40 zł do nabycia w kasie ŚOK w godz. 8-15 tel. 74 852 13 37 , rezerwacja elektroniczna [email protected]

  Poprzedni artykułKolejna okradziona staruszka
  Następny artykułNowa strona UM