Zobacz, co mają do ukrycia…

  0

  Nie graj w to! Jeśli jesteś raczej bierny niż aktywny, raczej leniwy niż ambitny, raczej pozbawiony inwencji niż kreatywny… Ale jeśli marzy Ci się przygoda, odkrywanie na nowo codziennie przemierzanych ulic… Koniecznie weź udział w I Świebodzickiej Grze Miejskiej!

  Pod lupę weźmiemy całe miasto – sięgając czasów średniowiecza. Przedzierając się przez wieki, usiane tajemnicami, zaskakującymi faktami, nieznanymi legendami… Myślisz, że Twoje miasto, które przemierzasz na co dzień nie ma przed Tobą żadnych tajemnic? Udowodnimy Ci, że się mylisz… Że tak naprawdę nie znasz Świebodzic!

  Pewnie znasz patrona miejskiej biblioteki. Możliwe, że obiła Ci się o uszy powojenna nazwa miasta. Ale czy wiesz, że Świebodzice mogą pochwalić się fenomenalnym poliglotą? Albo znasz genezę nazwy najpopularniejszych miejskich słodkości? Jeśli tak, gratulujemy. Właśnie Ciebie szukamy!

  Pierwsza tego typu ambitna rozrywka, organizowana przez Agencję Medialną ARETE, współorganizowana przez Urząd Miejski w Świebodzicach rusza już 5 czerwca. Oprócz dobrej zabawy, na graczy czekają atrakcyjne nagrody. Główną jest wysokiej klasy aparat fotograficzny.

  Zagrasz?

  Czekamy na aktywnych i pełnych zapału zawodników, którzy w 2-osobowych drużynach zmierzą się ze świebodzickimi legendami. W I Świebodzickiej Grze Miejskiej mogą wziąć udział uczniowie szkół gimnazjalnych oraz inni chętni, bez górnej granicy wiekowej. Jeśli jednak nie masz 18 lat, weź ze sobą opiekuna. Może to być rodzic, nauczyciel lub pełnoletni przyjaciel. Następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Znajdziesz go na stronie internetowej świebodzickiego magistratu, a także w Urzędzie Miejskim, w świebodzickim Ratuszu (Rynek 1), w siedzibie Wydziału Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej (ul. Świdnicka 7) oraz w szkołach na terenie Świebodzic. Wypełniony formularz należy przesłać mailem ([email protected] lub[email protected] ), faxem (74 8533641) lub wrzucić do specjalnych urn, zlokalizowanych w wymienionych wcześniej instytucjach. Na zgłoszenia czekamy do 31 maja. Pamiętaj – liczba drużyn jest ograniczona, liczy się więc kolejność zgłoszeń. Nie czekaj, nie daj się wyprzedzić!

  Poprzedni artykułWysypisko w Bystrzycy Górnej
  Następny artykułKończą budynek dla sportowców