– Tradycyjnie spotykamy się 1 Maja, w Dniu Święta pracy, aby przypomnieć wszystkim, a zwłaszcza rządzącym, że większość społeczeństwa nie w pełni korzysta z dóbr w których wytwarzaniu uczestniczy. – Tak swoje przemówienie w dniu Święta Pracy rozpoczął Adam Markiewicz, radny Rady Miejskiej w Świdnicy.
Punktualnie o godzinie 11. na placu Grunwaldzkim w Świdnicy rozpoczęła się manifestacja, w której udział wzięło około 50 osób. Po przemówieniu Adama Markiewicza, zebrani złożyli kwiaty. W manifestacji uczestniczyła również delegacja ze Świebodzic i z Gminy Wiejskiej Świdnica.
[photospace]





![Wypadek pod Strzegomiem. Nie żyje kierowca [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/IMG-20260107-WA0001-100x75.jpg)




![DRUMMERS FROM HELL Festival 2025. Kto wygrał zaproszenia? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Drummers-From-Hell-Fest-2024-@-Swidnicki-Osrodek-Kultury-foto-Rafal-Kotylak-14_small-100x75.jpg)
