Weź udział w projekcie “mejdin poland”

  0

  Świdnicki Ośrodek Kultury rozpoczyna warsztaty w ramach dziesiątej edycji Projektu Edukacji Teatralnej.

  – Zapraszamy młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w nowej propozycji teatralnej „mejdin poland” – mówi Halina Szymańska ze Świdnickiego Ośrodka Kultury.

  Będzie to spektakl o otaczającej nas rzeczywistości, ale bardzo subiektywny, opowiadający o spojrzeniu na świat „mejdin poland”. – Celem naszego projektu jest obserwacja systemów wartości młodego pokolenia – dodaje.

  Zajęcia poprowadzi pochodzący ze Świdnicy Juliusz Chrząstowski, aktor Teatru Starego w Krakowie. Pierwsze spotkanie odbędzie się 19 października o godz.17.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Uwaga – liczba osób ograniczona.

  Poprzedni spektakl “BLOG text” (na zdjęciach) zrealizowany również w ramach Projektu Edukacji Teatralnej cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Zdobył pierwszą nagrodę podczas II Ogólnopolskiego Przeglądu Teatralnego „Będzińskie Spotkania Teatralne BEST”.

  Projekt “mejdin poland” dofinansowany jest ze środków na profilaktykę i rozwiązywanie problemów alkoholowych pochodzących z budżetu miasta Świdnica

  Poprzedni artykułSVIDA dominuje na basenach
  Następny artykułCzas na podsumowanie sezonu