Strona główna Sport Piłka nożna Zwycięstwo Karoliny w sparingu z Kuźnią

Zwycięstwo Karoliny w sparingu z Kuźnią

0

Przygotowujący się do nowego sezonu ligi okręgowej piłkarze Karoliny Jaworzyna Śląska rozegrali kolejny sparing. Tym razem ich przeciwnikiem była drużyna Kuźni Jawor – zespół, który po bardzo udanym, poprzednim sezonie w klasie okręgowej grupy legnickiej awansował do IV ligi. W tym, sparingu to jednak zespół z naszego powiatu okazał się lepszy wygrywając 2:1.

Od początku spotkanie układało się po myśli gospodarzy. Prowadzenie Karolinie dał Pieniążek wykorzystując rzut karny. Na wyrównanie musieliśmy czekać aż do 61. minuty. Wtedy to Zieliński uderzył z piętnastego metra, piłka po drodze odbiła się od jednego z obrońców Karoliny, zmyliła Leletkę i wpadła do bramki. 10 minut później Dąbrowski zdobył bramkę na 2:1 dla jaworzynian. Kuźnia miała kilka okazji na doprowadzenie do remisu, ale do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i to podopieczni Romana Szuby mogli cieszyć się ze zwycięstwa 2:1.

MKS Karolina Jaworzyna Śląska- MRKS Kuźnia Jawor 2:1 (1:0)

Jaworzyna Śląska (1sza połowa): Leletko, Myśliński, Bal, Mojsa, M. Krawczyk, Łucyk, Ptak, Tymcik, Kurzeja, zawodnik testowany, Pieniążek

Jaworzyna Śląska (II połowa): Wojcieszek, Czykieta, Mojsa, Graca, zawodnik testowany, Dąbrowski, Tymcik, zawodnik testowany, Kurzeja, zawodnik testowany, Skupniewicz, oraz Bal, Ptak, Zielonka