Strona główna 112 Zgubił swój samochód

Zgubił swój samochód

5

Mieszkaniec Jawora przyjechał do Świdnicy na szkolenie i zapomniał, gdzie zaparkował. Strażnikom udało się odnaleźć samochód za pomocą monitoringu.

W czwartek, 21 września po godz. 20.00 mieszkaniec Jawora poprosił strażników o pomoc w odszukaniu jego pojazdu. Jak poinformował funkcjonariuszy, przyjechał do Świdnicy na szkolenie i swój samochód zaparkował w centrum miasta, ale z pośpiechu, nie zapamiętał, w którym dokładnie miejscu. Strażnicy pomogli zatroskanemu gościowi Świdnicy. Przy użyciu systemu monitoringu miejskiego oraz wskazaniu patrolom parametrów identyfikacyjnych udało się w ciągu 20 minut odszukać samochód. Znajdował się przy skrzyżowaniu ulic Bohaterów Getta i Teatralnej.

/Jacek Budziszewski, Straż Miejska w Świdnicy/

 • Waldi

  No, tak to jest. Jak się z Jawora jedzie do Tokio czy Nowego Jorku to i łatwo się zgubić. Są tacy co to potrafią w Zawiszowie zaginąć.

 • Obserwator

  Na wakacjach w Kołobrzegu by uniknąć podobnej sytuacji, ściągnąłem pozycję GPS parkingu i zapisałem w telefonie. Lepiej dmuchać na zimne…

 • men777

  Ja znam kolesia który rentę ma na to schorzenie, kiedyś trzeba było iść po niego bo jak poszedł do sklepu i wyszedł z niego to nie pamiętał skąd przyszedł.

 • Slyd

  Google maps automatycznie zapisuje miejsce parkowania. Zastanawiałem się komu to potrzebne. Teraz już wiem.

  • Siostra Bernadetka

   Google maps wie co teraz robi twoja żona.