Strona główna 0_Slider Zderzenie ciężarówki z lawetą

Zderzenie ciężarówki z lawetą [Aktualizacja]

4

Na skrzyżowaniu miejscowości Jagodnik – Boleścin w kierunku Dzierżoniowa doszło do zderzenia lawety z ciężarówką. Na miejscu obecni byli funcjonariusze Policji, Straż Pożarna oraz Pogotowie Ratunkowe.

Do zderzenia samochodu marki Renault Master z pojazdem dostawczym marki MAN doszło na skrzyżowaniu około godz. 11.30. Obaj kierowcy są trzeźwi. Kierujący lawetą został przewieziony do szpitala. Ruch odbywa się wahadłowo.

Aktualizacja: – Kierujący pojazdem MAN  nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i spowodował kolizję z samochodem marki Renault Master – informuje Magdalena Ząbek, oficer prasowy KPP w Świdnicy. Mężczyzna przewieziony do szpitala odniósł obrażenia poniżej dni 7. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i 6 pkt karnymi.

/red./
Zdjęcia: Dariusz Nowaczyński

 

 • Polak

  Jadę tam codziennie i nagminne jest wymuszanie pierwszeństwa przez pojazdy jadące z Jagodnika w stronę Świdnicy lub Dzierżoniowa trzeba bardzo uważać kierowcy wyjeżdzają i moją głeboko w nosie , że ktoś musi hamować ale widać pan z ciężarówki nie wyhamował dobrze , że nic poważnego się nie stało .

 • Swidniczanin

  Szeredi?! Kiedyś mnie kiedyś holował. Z czystym sumieniem mogę ich polecić.

 • xart

  wkurza mnie to dodawanie info że kierowcy byli trzeźwi. To stwierdzenie jest nie potrzebne bo z założenia wiadomo że kierowca musi być trzeźwy.
  Co innego gdyby nie byli.
  ze zdjęć wynika że MAN leciał od Boleścina ,a Renault wyjeżdżał z Jagodnika. To nie rozumiem dla czego ukarali kierowcę z ciężarówki?

 • Michal

  Szeredi i policja Ręka rękę myje