Strona główna 0_Slider Zaczynamy piłkarską wiosnę. Polonia-Stal Świdnica – Bielawianka Bielawa

Zaczynamy piłkarską wiosnę. Polonia-Stal Świdnica – Bielawianka Bielawa [RELACJA LIVE]

1

Piłkarze Polonii-Stali Świdnica wracają po czteromiesięcznej przerwie do walki o ligowe punkty. W pierwszym czwartoligowym meczu w 2018 roku przychodzi nam się zmierzyć z Bielawianką Bielawa. Start o godz. 15.00, zapraszamy do śledzenia relacji live, przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Start meczu za około 10 minut.

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Salamon, Białas, Ł. Kot, Sowa, Wilk, Szuba, Jagieła, Traczykowski, Szczygieł

Skład Bielawianki: Malec, Morasz, Paszkowski, Januszewicz, Cegiełka, Kowalczyk, Baumgarten, Prokop, Kuriata, Tomkiewicz, Wiącek

Rozpoczynamy spotkanie

2′ – Szczygieł uderza zza linii pola karnego – piłka obok bramki

4′ – znakomita okazja Bielawianki, Kot wygrywa starcie z Prokopem

7′ – wrzutka w pole karne, sytuację czyszczą bielawscy defensorzy

13′ – Bielawianka na prowadzeniu, piłka dość przypadkowo znalazła się na prawej stronie boiska, Prokop dograł do Kowalczyka, który precyzyjnym strzałem z wnętrza pola karnego strzelił na 1:0!

20′ – poloniści teraz zdecydowanie w ofensywie, na razie brakuje jednak argumentów na zagrożenie bielskiej bramce

20′ – Białas – żółta kartka

23′ – Szczygieł – żółta kartka

24′ – Kuriata uderza z dystansu, na szczęście niecelnie

29′ – rzut rożny dla Polonii-Stali, zamieszanie w szesnastce Bielawianki, ale skończyło się dla nich szczęśliwie

32′ – Szuba dorzuca piłkę z rzutu rożnego, Sowa główkuje, a futbolówka obija tylko poprzeczkę!

33′ – Traczykowski ładnie złożył się do woleja, na przeszkodzie stanął Malec, broniąc to uderzenie

36′ – przejęliśmy całkowicie kontrolę nad wydarzeniami, ale wciąż brakuje gola. Szuba przed momentem uderzał z rzutu wolnego, instynktownie piłkę wybronił bramkarz Bielawianki

37′ – piłka wpada do bielawskiej bramki po sporym zamieszaniu – niestety dla nas sędzia boczny sygnalizuje pozycję spaloną

43′ – świetne uderzenie Szuby z rzutu wolnego, jeszcze lepiej broni Malec

45′ – kontra bielawian, Kot wyłapuje uderzenie Prokopa

koniec pierwszej połowy – przegrywamy 0:1

rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składach

46′ – ależ to mogło być otwarcie dla świdnickiego zespołu, niestety do akcji wkroczył Malec, przecinając dośrodkowanie z lewej flanki

54′ – spychamy rywali do mocnej defensywy, wciąż brakuje jednak wykończenia

62′ – Skowroński wchodzi na boisko w miejsce Białasa

63′ – Chmielewski zastępuje Wiącka

64′ – jak to mówią niewykorzystane sytuacje właśnie się zemściły, Baumgarten huknął z dystansu, piłka w siatce – 2:0 dla Bielawy!

68′ – Kozachenko – żółta kartka

69′ – kolejne szanse świdnickich piłkarzy i znów niecelne próby – od bramki zaczyna Malec

72′ – Gucwa w miejsce Tomkiewicza

76′ – Szuba dośrodkowuje w pole karne, Salamon główkuje niecelnie

77′ – udana akcja Ł. Kota, nasz obrońca mija obrońcę, ale jego strzał broni Malec

80′ – boisko opuszczają Szczygieł i Kozachenko, na boisku meldują się Tragarz i Łuszkiewicz

82′ – Malec znów świetnie interweniuje, tym razem po strzale głową Tragarza

84′ – Mazur w miejsce Prokopa

87′ – Salamon główkuje po rzucie rożnym – piłka mija spojenie słupka z poprzeczką

90′ – koniec meczu – przegrywamy na inaugurację rundy wiosennej z Bielawianką Bielawa 0:2!

Poprzedni artykułŚwietny start młodzików Polonii-Stali w lidze dolnośląskiej! [FOTO]
Następny artykułProfesor Leszek Stefański zostanie we wdzięcznej pamięci uczniów