Strona główna Sport Siatkówka Wspaniały sukces siatkarek z SP 105. Mamy mistrzynie Dolnego Śląska!

Wspaniały sukces siatkarek z SP 105. Mamy mistrzynie Dolnego Śląska!

0

Za nami jakże udany dla nas dolnośląski finał turnieju mini-siatkówki dziewcząt w kategorii „trójek”. Nasze dziewczęta stanęły na najwyższym stopniu podium w klasyfikacji szkół podstawowych.

Dolnośląski czempionat odbył się w środę, 11 kwietnia w Złotoryi. Uczennice SP 105 wygrały wszystkie swoje mecze, pokonując zespoły z Głogowa, Wrocławia oraz Złotoryi i tym samym zajęły pierwsze miejsce na Dolnym Śląsku. Ogromny sukces to zasługa drużyny, która wystąpiła w składzie: Julia Krasoń (ponownie uznana najlepszą zawodniczką), Nina Jasiecka, Martyna Szlachetka, Hanna Wełna, Małgorzata Kaleta, Andżelika Stępniowska, Wiktoria Kwiatkowska. Zawodniczki na co dzień trenują w MKS-ie Polonia Świdnica, trenerem jest Tomasz Gołowkin.

Poprzedni artykułPierwsza drużyna ŚKPR-u postara się o rewanż w starciu z MKS-em Wieluń