Strona główna Sport Piłka nożna W niedzielę kolejny turniej WLPN

W niedzielę kolejny turniej WLPN

4

Na najbliższą niedzielę, 23 lipca zaplanowano kolejny, czwarty już turniej w ramach Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej. Zmagania rozpoczną się o godz. 15.00 na terenie boisku “Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 4 (Osiedle Młodych).

Tym razem inicjatywa skierowana jest do młodzieży w wieku powyżej 16 lat. Karty zgłoszeń drużyn do turnieju będą dostępne już od wtorku, 18 lipca u animatorów na obiekcie przy SP 4. Zwycięzcy otrzymają okazały puchar, przewidzianych jest również wiele atrakcyjnych upominków w postaci sprzętu sportowego dla uczestników turnieju.

 • Janusz futbolu

  Wszystko fajnie ze są organizowane turnieje tylko szkoda ze drużyny przyjeżdzają z innych miast jak dzisiaj a turniej zostaje przełożony godzinę przed rozpoczęciem z powodu warunków pogodowych, to jest kabaret, ludzie nie są z cukru, deszcz i tak przestał padać i wyszło słońce, można było grać, tak na marginesie to nawet sędzia sie pojawił, pozdrawiam i więcej turniejów bez grania

 • Kacper KacperOSE

  To jest dramat, pogoda idealna do gry drużyny przychodzą, sedzia przychodzi nagle turniej odwołany żadnej informacji wcześniej jeżeli tak to ma wyglądać to młodzi ludzie z Świdnicy i okolic wakacje spędzą w klatkach schodowych pijąc wysokoprocentowy alkohol i doprowadzi ich to do demoralizacji.Na turniejach bywalem w wielu innych mniejszych miejscowościach i ogranizacja turnieju była na wzorowym poziomie a tutaj nawet kartki nie było o powodzie odwołania tylko nie znana nikomu osoba która miała również ochotę grac nam o tym powiedziała ci co chcieli to ogranizowac powinii Łowić ryby na zalewie

  • Janusz futbolu

   Zgadzam sie w 100%

 • Dorian Laskowski

  witam serdecznie ale nie pozdrawiam taki turniej jaki miał się dzisiaj odbyć to jest jakiś dramat co za nie kompetentna osoba bądź osoby odwołuja turniej z nie znanego powodu a co śmieszne przyjechał nawet arbiter który miał sędziować zawody ale no niestety przyszła osoba która chciała zagrać na tym śmieszym turnieju i powiedziala że się nie odbędzie.Dla mnie jest to kuriozum ponieważ przyjeżdżają drużyny z innych miejscowości ale niestety nie mają przyjemności grania na tej imprezie to po co jest to wgl ogłaszane w internecie skoro sobie kpicie z młodych ludzi którzy się poświęcają w upalny wakacyjny weekend i przyjeżdżają po 40 km następnym razem niech to zostanie przemyślane bądź wgl nie organizowane przez osoby które nie mają nic wspólnego ze sportem bo to się mija z celem i przyjezdni chłopacy tracą tylko pieniądze na dojazd.