Strona główna Sport Siatkówka Udana inauguracja sezonu w wykonaniu siatkarek Polonii

Udana inauguracja sezonu w wykonaniu siatkarek Polonii [FOTO]

0

Od pewnego zwycięstwa w trzech setach rozpoczęły sezon 2017/2018 siatkarki MKS-u Polonia Świdnica. Podopieczne Mateusza Dąbrowskiego i Magdaleny Sadowskiej pokonały we własnej hali SMS PZPS II Szczyrk.

Polonistki zwyciężyły pewnie bez straty choćby seta. Na początku pierwszej odsłony rywalki prowadziły jeszcze 8:7, ale później wszystko toczyło się już pod dyktando miejscowych. Świdniczanki odskoczyły na 15:12, następnie 21:16, by ostatecznie wygrać 25:19. Druga część gry rozpoczęła się od mocnego uderzenia biało-zielonych. Gospodynie prowadziły 8:4 i 14:10, ale przeciwniczki zdołały jeszcze się poderwać, doprowadzając do wyniku 14:13. Kolejne 6 punktów padło jednak łupem naszych siatkarek. Ostatecznie set zakończył się naszą wygraną 25:22. Trzecia partia to już prawdziwa deklasacja. Świdniczanki pokonały rywalki aż 25:9, a w całym meczu 3:0!

/FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułPo pożarze: Części dachu już nie ma [FOTO/VIDEO]