Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica Tłumy na spotkaniu z Mikołajem

Tłumy na spotkaniu z Mikołajem [FOTO]

4

Dzieci i ich rodzice tłumnie odpowiedzieli na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji oraz wójta gminy Świdnica do udziału w spotkaniu z Mikołajem. W niedzielne popołudnie hala sportowa w Witoszowie Dolnym wypełniła się po brzegi!

Na gości czekał „Kącik baśniowych fantazji”, a w nim m.in. warsztaty „piernikowe cudeńka”, zajęcia  plastyczne i taneczne oraz świąteczna skrzynka pocztowa. Lista atrakcji była bardzo długa: gry i zabawy, mikołajkowe studio fotograficzne, bezpłatne dmuchańce i skakańce, pokaz grupy Mażoretek Prima z ŚOK pod opieką Anny Trzeciak i rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego „Odlotowy strój śmieciowy”.

Każdy uczestniczący w mikołajkowym spotkaniu maluch otrzymał słodki upominek.

Zdjęcia Dariusz Nowaczyński

 • Zdziwiony

  No właśnie tłumy. …….to była tragedia
  bardzo słaba organizacja. O godz.16.00 dzieci nie miały z czego robić pierników bo zabrakło lukru i nikt nie dołożył. Problemowi można było zapobiec i postawić po jednej osobie przy stoliku aby każde dziecko robiło sobie po 1 lub 2 pierniczki A nie ciapalo gdzie popadnie A później mnóstwo rozwalonych pierników i przystrojow na stoliku . To samo tyczy się ekologicznych toreb. Pani X podchodzi bierze 5 szt. z czego 1 daje dziecku do malowania resztę kurczowo trzyma w dłoni…….A dwie dziewczynki stoją i z przykrością patrzą jak ona maluje a one nie mają toreb.
  Na ilość przybyłych osób nie ma się wpływu ale na PRZEMYSLANĄ organizację tak.

 • Wiktor Lis

  Zdziwiony. Mogło tak być jak piszesz ale ja widocznie trafiłem lepiej. Dzieci bawiły się do 17.30 i problemów nie miałem. Widocznie przy innym stoliku siedziały. Jedno jest pewne- na wsi coś się dzieje i jest jakaś darmowa atrakcja dla dzieci a w Świdnicy ??? W Świdnicy jedna wielka D….A…Wszędzie od 40 zł za dziecko i ogólnie dziadostwo….

  • Zdziwiony

   Akurat chodziłem po wszystkich stolikach w poszukiwaniu lukru. Nie kwestionuję ze była lipa po całości tylko parę niedociągnięć organizacyjnych.

 • MS

  Świetna impreza – oby więcej takich – dzieci mega zadowolone 🙂
  A jak ktoś się chce “przyczepić” do czegoś, to znajdzie powód.
  Określeniu “bardzo słaba organizacja” i “tragedia” mówię stanowcze NIE.