Strona główna Polityka Świdniczanie w radzie regionu .Nowoczesnej

Świdniczanie w radzie regionu .Nowoczesnej

11

Jacek Iwancz, Wojciech Pawłowski i Radosław Żukowski ze Świdnicy weszli do Rady Regionu .Nowoczesnej. Podczas wczorajszej Konwencji Wyborczej we Wrocławiu do Rady Krajowej partii wybrany został Jacek Iwancz.

Zdjęcie .Nowoczesna

Jak informuje świdnickie koło partii Ryszarda Petru, 14 października działacze wybierali przewodniczącego Regionu, którym ponownie został Tadeusz Grabarek. Wybierani również byli członkowie Rady Regionu, delegaci na Konwencję Krajową, członkowie Rady Krajowej i Sąd Koleżeński.

Do Rady Regionu ze Świdnicy weszli: Jacek Iwancz, Wojciech Pawłowski i Radosław Żukowski. Delegatami na Konwencję Krajową zostali: Jacek Iwancz, Wojciech Rut, Krzysztof Ziomko, Radosław Żukowski oraz ze Strzegomia Janusz Lebiedziński. Członkiem Rady Krajowej wybrany został Jacek Iwancz. Do Sądu Koleżeńskiego trafił Marcin Wach.

Na początku listopada odbędzie się Rada Regionu, która powoła nowy Zarząd Regionu Dolnośląskiej .Nowoczesnej.

/oświadczenie świdnickiego Koła .Nowoczesnej, opr. red./

 • Młody

  Serdecznie zapraszam wszelkiej maści prawicowe intelekty do klasycznego hejtu 😉

  • Natalia

   Czemu klasycznego? z Nowoczesna szalu nie bedzie i szkoda fatygi .

 • Wojtek Rut

  Oj Młody, Ty to potrafisz przestraszyć. Cisza jakaś.

  • Benek

   Bo słów szkoda…

 • Mareczek

  Tak na marginesie to ktoś ma jakąś wiedzę czy istnieją struktury PISu i PO w naszej Świdnicy?

  • Politolog z Katowic

   Z tego co wiem to Zalewska rozbiła te struktury, radna Burak się tam tym zajmuje czy “imigranci” z wspólnoty na czele z Etelem? Skomplikowane to wszystko.
   PO?- zniknął nawet Robercik, trzymają się cieplutkich synekur ażeby ich tam PIS nie znalazł, faktycznie niewiele o nich słychać, totalnie zmarginalizowani i stali się taką frakcją te niedobitki dla SLD i prezydentki.

 • Pająk

  Ciężko pracować, walić w PIS, dziękować kaczorowi za zmianę ordynacji i wycięcie lokalnych komitetów, bo dużo wartościowych ludzi się do was zgłosi przed wyborami samorządowymi. Jesteście nowi w polityce w tym wasza siła i szansa.

  • Natalia

   Jacy nowi ,lider nosil teczke Balcerowiczowi wez nie klam .

   • Młody

    Natalia jeżeli ty nie widzisz różnicy pomiędzy byciem doradcą ministra gospodarki a czynnym politykiem, poskem po zrobieniu kilkunastu baniek w realu. To może nie warto otwierać dzioba no tylko wstyd i obciach. Dziecko zal patrzec na te twoje wypociny

    • Natalia

     Ja nie musze widziec ja wiem czym pachnie ta Nowoczesna z faktami sie nie dyskutuje one sa .

   • Mareczek

    Kiedy Panie Rut przedstawicie kandydata na prezydenta Świdnicy? Ktoś musi pogonić te towarzystwo jaglano-dzięciolowe prowadzone przez medyka pod nadzorem Adama i wielkiego .