Strona główna Sport Piłka nożna Stal wyraźnie lepsza od Bielawianki

Stal wyraźnie lepsza od Bielawianki

0

Dobrze spisująca się w rozgrywkach ligi okręgowej Stal Świdnica podejmowała w meczu 11. kolejki rezerwy Bielawianki Bielawa. Podopieczni Tomasza Oleksego okazali się lepsi pewnie wygrywając  3:0.

W pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udało się strzelić bramki, nie było żadnych dobrych sytuacji, było za to dużo walki, a cała gra toczyła się przez większość czasu w środku pola. Bramki strzeliliśmy dopiero w drugiej połowie. Pierwszą z nich strzelił około 60. minuty Wilk wykorzystując podanie z głębi pola. Potem dołożyliśmy jeszcze dwa trafienia. Po ładnych strzałach z około 30 metrów bramki zdobyli Furmankiewicz w 65. minucie i Wilk piętnaście minut później – powiedział trener Tomasz Oleksy.

Stal Świdnica- Bielawianka II Bielawa 3:0

Bramki: Wilk 60’, Furmankiewicz 65’,Wilk 80’

Stal: Leletko, R. Oleksy, T. Oleksy, Piotrowski, Śliwa, Furmankiewicz, Kmieciak, Darowski, Rogowski, Wilk, Majcherczyk