Strona główna Sport Piłka nożna Stal w końcu wygrywa na wyjeździe

Stal w końcu wygrywa na wyjeździe

0

W 28. kolejce spotkań klasy okręgowej piłkarze Stali Świdnica zmierzyli się na wyjeździe z czternastą drużyną tabeli Zjednoczonymi Ścinawka Średnia. Nasi piłkarze mieli zatem idealną okazję, by zakończyć zwycięstwem fatalną passę meczów wyjazdowych. W niedzielę Stali udało się wywalczyć pierwsze od 18 sierpnia 2012 roku trzy punkty po pokonaniu rywala 4:0.

Wreszcie, po bardzo długiej przerwie udało mam się wygrać na wyjeździe. Każdy po tym meczu odetchną z ulgą. Mecz niewiele miał wspólnego z piłką, bo warunki były bardzo ciężkie. Graliśmy w wielkim bajorze. Bardziej liczyła się wola walki i ambicja. Wynik rozstrzygnęliśmy dopiero w drugiej połowie, bo do przerwy było 0:0 – powiedział trener Stali Tomasz Oleksy.

Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Stal Świdnica 0:4 (0:0)

Bramki: Morawski – 2, Madziała, Wilk

Stal: Kot, Jędrasiewicz, Kmieciak, Czernicki, Sikora, Sowa, Wilk, Morawski, Chrzan, Madziała, Adamus oraz Czoch