Strona główna 0_Slider Relacja live z meczu piłkarzy: Polonia-Stal – Orzeł Ząbkowice

Relacja live z meczu piłkarzy: Polonia-Stal – Orzeł Ząbkowice

1

W dziewiątej serii spotkań piłkarze Polonii-Stali Świdnica podejmują Orła Ząbkowice Śląskie Początek meczu o 15.30, zapraszamy do śledzenia relacji i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Za kilka minut początek pojedynku.

rozpoczynamy spotkanie

Gospodarze dziś w mocno odmłodzonym i przemeblowanym składzie, z różnych powodów – kartek, drobnych urazów i obowiązków służbowych brakuje Wojtka Sowy, Wojtka Szuby i Łukasza Kota

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Skowroński, Białas, Salamon, Jagieła, Somala, Kucharski, Szczygieł, Łuszkiewicz, Tragarz, Myrta

Skład Orła: Derbisz, Górski, Fudali, Ślepecki, Michalski, Kowerko, Kuriata, Rakoczy, Piątkowski, Radziszewski, Rychlica

5′ – Myrta strzela z kilku metrów – broni bramkarz Orła

9′ – rzut rożny dla miejscowych, sytuację czyszczą obrońcy gości

12′ – jak na razie gra w środku pola, przed momentem bardzo dobrze szybki atak rywali powstrzymał Kucharski

16′ – z narożnika pola karnego uderzał Myrta, piłkę złapał Derbisz

19′ – Salamon – żółta kartka

22′ – Tragarz znakomicie minął dwóch obrońców, ale uderzył niecelnie z 16 metrów

25′ – strata Białasa na własnej połowie, rywale ruszają z akcją, strzela Piątkowski, lecz bardzo niedokładnie

28′ – groźnie do uderzenia składał się Michalski, na szczęście nie czysto trafił w piłkę

29′ – wymuszona zmiana w ekipie gospodarzy – boisko opuścił Skowroński, w jego miejsce Kozachenko

35′ – świetna okazja Jagieły, nasz skrzydłowy główkował z bliskiej odległości – niestety nieskutecznie

40′ – okres delikatnej przewagi Orła, kilka wrzutek w nasze pole karne, ale bez powodzenia

koniec pierwszej połowy – 0:0

rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składach

48′ – Łuszkiewicz dorzuca piłkę w pole karne – nie zamykamy jednak skutecznie tej akcji

50′ – bardzo blisko gola dla Orła – zawodnik rywali na szczęście nie trafia z bliskiej odległości

51′ – jeszcze lepsza okazja w odpowiedzi dla polonistów, Tragarz wykłada Łuszkiewiczowi piłkę na 5. metr – Oskar niestety nie trafia czysto w piłkę

53′ – niestety mamy gola dla gości. Tomasz Piątkowski znajduje się oko w oko z Kotem i strzela na 1:0 dla Orła!!!

57′ – Szczygieł decyduje się na strzał z narożnika pola karnego – piłka nad bramką

62′ – walczymy o gola wyrównującego, ale nie mamy recepty na defensywę Orła

66′ – Mazanka zastępuje Kucharskiego

71′ – niestety piłka po raz drugi trafia do Piątkowskiego, który precyzyjnym uderzeniem z 12 metrów trafia na 2:0 dla Orła!!!

77′ – wciąż niestety bijemy głową w mur, nie mogąc przedrzeć się przez zasieki obronne Orła

88′ – Kozachenko fauluje wychodzącego na czystą pozycję rywala – czerwona kartka! Rzut wolny – broni Kot, dobija Źrebiec i jest 3:0!!!

koniec spotkania – przegrywamy 0:3!