Strona główna 0_Slider Podrażnione polonistki zdemolowały rywalki!

Podrażnione polonistki zdemolowały rywalki! [FOTO]

1

„Z piekła do nieba” – tak w skrócie można podsumować mecz II ligi siatkarek pomiędzy MKS-em Polonia Świdnica a Częstochowianką Częstochowa. Pierwszy set należał do rywalek, trzy kolejne zdecydowanie padły łupem naszych siatkarek!

Pierwsza odsłona nie była najlepsza w wykonaniu świdniczanek. Podopieczne Mateusza Dąbrowskiego i Magdaleny Sadowskiej uległy na otwarcie 19:25, ale później było już tylko lepiej. Od początku drugiej odsłony gospodynie podkręciły tempo, wychodząc na 14:10. Chwilę później było 20:12, a set zakończył się wynikiem 25:18. Trzecia i czwarta partia to już prawdziwy pogrom. W trzeciej części gry miejscowe rozpoczęły od prowadzenia 9:2. Biało-zielone nie zwalniały tempa prowadząc już 17:6. Później w nasze szeregi wkradło się lekkie rozluźnienie, częstochowianki nieco się zbliżyły, ale nie były w stanie odwrócić losów rywalizacji, przegrywając 15:25. Trzecia partia miała podobny przebieg i zakończyła się naszym zwycięstwem 25:12. To szóste zwycięstwo naszych zawodniczek w szóstym rozegranym starciu. Świdniczanki są zdecydowanymi liderkami tabeli!

/FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułBiegiem na listopadowy Targ Ziemi 124!
Następny artykułŚKPR wrócił z Przemyśla „na tarczy”