Strona główna 0_Slider Piłkarskie derby powiatu: Karolina Jaworzyna Śl. – Polonia-Stal Świdnica

Piłkarskie derby powiatu: Karolina Jaworzyna Śl. – Polonia-Stal Świdnica [RELACJA LIVE]

0

W przedostatniej kolejce sezonu 2017/2018 piłkarskiej IV ligi, Karolina Jaworzyna Śląska podejmuje na swoim obiekcie Polonię-Stal Świdnica. Start meczu o godz. 17.00, zapraszamy na tekstową relację LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Do rozpoczęcia spotkania około 10 minut.

Skład Karoliny: Leletko, Putaj, Słapek, Mróz, Ptak, Deiverson, Piątek, Rosiak, Czernicki, M. Salamon, Ignatowicz

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Jagieła, Ł. Kot, P. Salamon, Kozachenko, Łuszkiewicz, Filipczak, Szuba, Tragarz, Szczygieł, Myrta

rozpoczynamy spotkanie

1′ – i już na wstępie znakomita okazja świdniczan – Łuszkiewicz w sytuacji jeden na jednego z bramkarzem uderza bardzo niedokładnie

w tym sezonie obie drużyny spotkały się już dwukrotnie. W meczu ligowym Polonia-Stal zwyciężyła 2:0, w pojedynku w ramach Pucharu Polski świdniczanie ograli z kolei Karolinę aż 4:0

8′ – gra przeniosła się do środka pola

11′ – Myrta przegrywa pojedynek sam na sam z Leletko, Szczygieł dobija niecelnie

16′ – wciąż przy piłce więcej znajdują się świdniczanie, Karolina ogranicza się do kontrataków

21′ – rzut rożny dla biało-zielonych, piłkę dośrodkowuje Szuba, spore zamieszanie i sporo szczęścia po stronie gospodarzy

23′ – Kozachenko z rzutu wolnego wprost w bramkarza Karoliny

26′ – przed momentem odgryźć próbowali się miejscowi, piłka wylądowała jednak pewnie w dłoniach Kota

27′ – przerwa na uzupełnienie płynów

36′ – Szuba bardzo dobrze dogrywa do Tragarza, który w sytuacji sam na sam pokonują Leletkę – 1:0 dla Polonii-Stali Świdnica!!!

43′ – rzut rożny dla Karoliny, nieudane dośrodkowanie i od bramki rozpocznie Kot

45′ – fatalne zachowanie B. Kota, który wdał się w drybling z zawodnikiem Karoliny – strata piłki i gol Ignatowicza na 1:1!!!

Somala zmienia Myrtę

koniec pierwszej połowy – remis 1:1

rozpoczynamy drugą połowę – zmiana w jaworzyńskiej bramce – Leletkę zastępuje Wajdzik

51′ – w ostatnich minutach dwie bardzo dobre okazje Karoliny – w obu przypadkach świetnie spisał się Kot poniekąd rehabilitując się za utratę gola z pierwszej połowy

52′ – Tragarz wychodzi oko w oko z Wajdzikiem, w ostatniej chwili piłkę wybił mu wracający obrońca

54′ – Putaj – żółta kartka

55′ – Szuba strzela z rzutu wolnego z około 23 metrów – piłka wysoko nad poprzeczką

58′ – Adamowicz zastępuje Putaja

58′ – ostry atak Łuszkiewicza – żółta kartka

65′ – nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego Szuby – od bramki Wajdzik

67′ – Szczygieł przegrywa pojedynek jeden na jednego z Wajdzikiem – marnując takie okazje świdniczanie będą mieć problemy ze zwycięstwem w Jaworzynie Śląskiej

73′ – coraz mniej czasu na zmianę wyniku meczu, gospodarzom coraz wyraźniej zaczyna brakować sił

80′ – wciąż 1:1 na stadionie w Jaworzynie Śląskiej, świdniczanom brakuje w ostatnich minutach pomysłu na sforsowanie obrony rywali

83′ – Madej pojawia się na boisku w miejsce Łuszkiewicza

88′ – Kozachenko – żółta kartka

90′ – zmiana w Karolinie: Drozdek za Piątka

koniec meczu – remis 1:1