Strona główna Sport Piłka ręczna Nie było niespodzianki w meczu ŚKPR-u

Nie było niespodzianki w meczu ŚKPR-u

0

Nielba Wągrowiec, wicelider tabeli I ligi odniosła bez większych problemów kolejne zwycięstwo pokonując na wyjeździe ŚKPR Świdnica 30:24. To czwarta porażka z rzędu podopiecznych Krzysztofa Mistaka.

Początek spotkania był wyrównany, świetnie w świdnickiej bramce spisywał się Wasilewicz i po 10 minutach prowadziliśmy 3:2. Od tego momentu sprawy w swoje ręce wzięli rywale stopniowo odskakując „Szarym Wilkom”. Bardzo dobre zawody w zespole gości rozgrywał Świerad, zdobywca 11 bramek dla swojej drużyny i do przerwy mieliśmy 14:10 dla Nielby. W drugiej połowie przewaga przeciwników nawet przez moment nie była zagrożona, piłkarze ręczni ŚKPR-u nie byli w stanie złamać bariery czterech bramek i przegrali ostatecznie 24:30

ŚKPR Świdnica – Nielba Wągrowiec 24:30 (10:14)

ŚKPR: Wasilewicz, Olichwer, Bajkiewicz – Piędziak (5), Brygier (5), Olejniczak (4), Rogaczewski (3), Żubrowski (2), Rutkowski (2), Gałach (1), W. Makowiejew (1), Pułka (1), Kijek, Orzłowski, Marciniak

Nielba: Konczewski – Świerad (11), Kryszeń (4), Smoliński (3), Białaszek (3), Tórz (2), Widziński (2), Witkowski (1), Skrzypczak (1), Pawlaczyk (1), Tarcijonas, Biniewski, Mielczarek, Pietrzkiewicz

Poprzedni artykułNa ważny temat: Nie dla łączenia spółek [VIDEO]