Strona główna Sport Piłka nożna Najmłodsze piłkarki w akcji

Najmłodsze piłkarki w akcji

0

Żeńska Akademia Piłkarska MKS Polonia Świdnica była organizatorem turnieju Dabrobau Cup, przeznaczonego dla młodych piłkarek w kategoriach wiekowych U-8 i U-12, który w ostatnią sobotę, 30 września rozegrany został na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 6 w Świdnicy.

Oprócz drużyn gospodarzy w rozgrywkach wzięły udział zespoły Femgol Lubin, AZS-u PWSZ Wałbrzych, Energetyka Siechnice oraz Polonii-Stali Świdnica. Bardzo dobrze zaprezentowały się młodziczki (U-12) Żeńskiej Akademii Piłkarskiej MKS Polonia Świdnica, które zakończyły turniej na drugim miejscu, uznając wyższość jedynie AZS-u PWSZ Wałbrzych. Wszystkie drużyny otrzymały puchary, zostały również wręczone wyróżnienia indywidualne. W młodszej kategorii U-8 nie była prowadzona klasyfikacja. Udanie zaprezentowały się jednak dziewczynki Polonii-Stali Świdnica, które wygrały dwa z trzech rozegranych spotkań.