Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

6

Czy miejsca jest w bród, czy trzeba trochę pogłówkować, by znaleźć miejsce, zawsze pojawią się tacy kierowcy, których nie interesują inni użytkownicy dróg i chodników. Do kolejnego odcinka cyklu “Mistrzowie parkowania”  zdjęcia nadeszły nie tylko ze Świdnicy, ale także z Jaworzyny Śląskiej i Żarowa.

Jaworzyna Śląska. Czytelnik opisuje sytuację: Zdjęcie wykonane pod Biedronką w Jaworzynie Śląskiej. Panowie parkując zablokowali jedyne zejście przeznaczone dla wózków np. inwalidzkich. Oczywiście było dużo wolnych miejsc na parkingu.

Al.Niepodległości/ul. Trybunalska w Świdnicy:

Plac Grunwaldzki w Świdnicy:

Ul. Ceglana w Świdnicy:

Ul. Głowackiego w Świdnicy:

Ul. Henryka Brodatego w Świdnicy:

Ul. Marii Kunic w Świdnicy:

Ul. Ofiar Oświęcimskich w Świdnicy:

Ul. Równa w Świdnicy:

Ul. Spółdzielcza w Świdnicy:

Ul. Strzegomska w Świdnicy:

Ul. Strzegomska w Świdnicy:

Ul. Środkowa w Świdnicy:

Ul. Wojska Polskiego w Żarowie:

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem kontakt@swidnica24.pl. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Jeśli czytelnicy uważają, że podczas parkowania uwiecznionego na zdjęciu zostały złamane przepisy i oczekują ukarania kierowców, mogą zdjęcia i informację o niezgodnym z przepisami parkowaniu zgłosić policji.

/red./

 • Michał

  Białą skodę na Spoldzielczej też widziałem. Choć stoi śmiesznie, to właściwie nikomu nie zawadzała.

 • szary obywatel

  Radiowóz wysyłać na adres Błaszczaka. Bedzie premia noworoczna.

  • Siostra Bernadetka

   Ojtam , dupnęli się, myśleli ze to koperta służbowa. Korzyść taka że się o krawężnik nie potknął jeden z drugim,

  • Andrzej Borewicz

   He he. Radiowóz stoi na kopercie która w myśl nowych przepisów nie jest już znakiem obowiązującym. Poza tym znak pionowy powinien stać a poziomy tylko go uzupełniać i posiadać nowy wzór tzn niebieskie tło. Tyle w temacie. Może boli to oko ale nie jest wykroczeniem. Kilka z tych zdjęć podobnie nie jest wykroczeniem. Ale przecież nie wszyscy się znają choć pewnie tak myślą.

   • Slawomir Slawek

    Dokładnie tak , jak np miejsca parkingowe dzielone czerwona lub czarna kostka a w myśl przepisów ma to być biała linia więc wykroczeń tu mało , kim Polacy się stają ? Kapusie nie znający przepisów a redakcja no cóż powiela bzdety

 • Marek Trojan

  A to Pobożnego a nie brodatego