Strona główna Sport Piłka nożna Kłodzko – Świdnica. Zapraszamy na kolejny mecz naszych piłkarzy

Kłodzko – Świdnica. Zapraszamy na kolejny mecz naszych piłkarzy [RELACJA LIVE]

0

Po dwóch porażkach w wymiarze 0:1, piłkarze Polonii-Stali Świdnica stają przed szansą na kolejne ligowe punkty. Biało-zieloni powalczą na wyjeździe z Nysą Kłodzko. Startujemy o godz. 16.00, zapraszamy na tekstową relację LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony!

Skład Nysy: Borkowski, Adamczyk, Marks, Cebulski, Bońkowski, Mróz, Ayinla, Kowalski, Dymek, Dereń, Pierzchalski

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Białas, Skowroński, Jagieła, Madej, Łuszkiewicz, Szuba, Matwiejko, Szczygieł, Myrta

Do rozpoczęcia meczu kilkanaście minut

rozpoczynamy mecz, który jako główny poprowadzi Kacper Hołojda z KS Wałbrzych

4′ – mocny upał, bardzo trudne warunki do gry dla piłkarzy obu drużyn

7′ – blisko gola świdniczanie, Szczygieł nie sięgnął jednak piłki i ta ugrzęzła w dłoniach golkipera Nysy

10′ – Kozachenko huknął z dystansu z około 30 metrów, bramkarz sparował piłkę na rzut rożny

13′ – uderzenie Marksa blokują nasi obrońcy

19′ – przejmujemy piłkę w środku pola, Szczygieł wypuszcza Myrtę, który w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza gospodarzy. Prowadzimy 1:0!!!

23′ – niebezpiecznie w naszym polu karnym – spore zamieszanie, na szczęście piłka trafia ostatecznie w dłonie Kota

26′ – przerwa na uzupełnienie płynów

31′ – prawym skrzydłem groźnie dorzucał piłkarzy rywali, na szczęście bardzo niedokładnie

36′ – kłodzczanie jak na razie nie są w stanie przedrzeć się przez dobrze zorganizowaną defensywę Polonii-Stali

42′ – ależ to była znakomita okazja dla Nysy, piłka przeleciał wzdłuż 10. metra, ale na szczęście nikt jej nie zamknął

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 1:0!

rozpoczynamy drugą połowę

46′ – Myrta uderzał na bramkę rywali – dobrze interweniował bramkarz Nysy

53′ – Marks – żółta kartka

56′ – Adam Bońkowski bardzo łatwo wymanewrował naszą obronę i strzela na 1:1!!!

58′ – ależ odpowiedź świdniczan, rywale tylko kilkadziesiąt sekund cieszyli się z remisu – Szczygieł w sytuacji sam na sam z bramkarzem, uderzeniem po długim słupku trafia na 2:1 dla Polonii-Stali!!!

65′ – bardzo groźna kontra świdniczan, niestety trochę niedokładności kosztowało nas stratę. Skończyło się na żółtej kartce dla Łuszkiewicza

67′ – Łuszkiewicz ogląda drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę – gramy w dziesiątkę!

72′ – Szczygieł uderza z linii pola karnego – dobrze interweniuje bramkarz Nysy

73′ – Myrta przegrywa sytuację sam na sam z golkiperem z Kłodzka

75′ – Traczykowski zastępuje Szubę

77′ – zakotłowało się w naszym polu karnym – piłka na szczęście mija światło bramki. Wciąż prowadzimy 2:1!

79′ – Mazanka wchodzi na boisko, zmieniając Matwiejkę

84′ – uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu Kozachenki – pewnie interweniuje bramkarz Nysy

87′ – rzut rożny zamieniony na gola dla Nysy – głową piłkę do sieci pakuje Mróz – 2:2!!!

88′ – Florian zastępuje Szczygła

90′ – sędzia dolicza 4 minuty

90′ – siły się wyrównują – Marks schodzi z boiska z czerwoną kartką

90’+ – Jagieła – żółta kartka

90’+ – niestety Mróz trafia po raz drugi w tym spotkaniu – przegrywamy z Nysą 2:3!!!

koniec meczu – przegrywamy 2:3!

Poprzedni artykułNiemal cały przejazd zajęty [INTERWENCJA]
Następny artykułCzas start! Rozpoczynamy 46. Rajd Świdnicki Krause! [FOTO/VIDEO]