Strona główna Sport Inne Boks Polonia Świdnica wraca z medalami!

Boks Polonia Świdnica wraca z medalami!

3

Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi zawodnicy Boksu Polonia Świdnica podczas Mistrzostw Dolnego Śląska w boksie. Złote medale zdobyli: Kasia Major, Paulina Cis, Mateusz Lewandowski, Michał Surowiec, srebro wywalczyła Klaudia Markocka, a na najniższym stopniu podium stanęli: Mateusz Nowak, Damian Koziorowski, Marcin Ćwiek oraz Bartek Szubart.

 

Zadowolenia i duma! Pozostaje jednak pewien niesmak, sposób sędziowania! Spuśćmy kurtynę milczenia nad tym, co ci panowie, często nie mający nic wspólnego z boksem, w białych mundurkach robią. Całkowita bezkarność, organizacja bez żadnego nadzoru. Jak się nie znają na boksie, to niech chociaż nie przeszkadzają i nie wypaczają osobowości młodych sportowców, których uczymy od młodego zasad fair-play. Żałosne! Boks to chyba jedyna dyscyplina sportu w Polsce, gdzie nie ma żadnego nadzoru nad pracą sędziów. Czas z tym skończyć! Pozdrawiam prawdziwych sędziów – ostro komentuje pracę sędziów Mariusz Kuc, trener świdnickiej Polonii.

 • rz

  nie ak dawno odbyly sie mp kobiet w boksie i jakos w tym temacie nikt nic do powiedzenia nie mial ciekawe czemu czy po prostu babki w tym sporcie juz nikogo nie interesuja czy po amerykansku jak sa sukcesy piszemy jak nie ma spuszczamy kurtyne milczenia 😉

  • Mariusz Kuc

   O Mistrzostwach Polski Kobiet pisałem również i chwaliłem się dobrymi walkami i brązowym medalem Pauliny Zdanowicz! Można o tym poczytać w internecie. Ale po co jak lepiej pisać bzdurne komentarze. Widocznie ten portal się nie zainteresował, skoro nie opublikował mojego materiału. Wiem, że w piątek ukaże się obszerniejszy artykuł o Boks Polonia Świdnica. Pozdrawiam kibiców!

 • czro

  mi się wydaje ze w 2007 roku było medal w każdej kategorii i drużynowo było 1 miejsce