Strona główna Sport Piłka nożna Bezlitośni poloniści. LKS odprawiony z bagażem siedmiu goli!

Bezlitośni poloniści. LKS odprawiony z bagażem siedmiu goli!

0

Prawdziwe strzelanie tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu zafundowali sobie piłkarze czwartoligowej Polonii-Stali Świdnica. Biało-zieloni zwyciężyli w swoim ostatnim sparingu przedstawiciela wałbrzyskiej klasy okręgowej LKS Bystrzyca Górna aż 7:0.

Od początku spotkania inicjatywę posiadali podopieczni Tomasza Oleksego, ale na efekty trzeba było poczekać do 18. minuty. Bartłomiej Kot wybronił strzał Przemysława Urbana, gospodarze uruchomili kontrę, a do siatki trafił Krystian Jagieła. „Worek z bramkami” rozwiązał się na dobre, a do przerwy było już 6:0. Patryk Salamon strzelił z „główki”, Robert Myrta wykorzystał sytuację jeden na jednego z bramkarzem, Wojciech Sowa zachował najwięcej zimnej krwi podczas stałego fragmentu gry, a dzieła zniszczenia w pierwszej połowie dokonali Wojciech Szuba i znów Krystian Jagieła. Po zmianie stron poloniści wciąż mieli zdecydowaną przewagę, rezultat na 7:0 ustalił Oskar Łuszkiewicz.

Polonia-Stal Świdnica – LKS Bystrzyca Górna 7:0 (6:0)

Polonia-Stal: B. Kot, Kozachenko, Białas, Salamon, Ł. Kot, Sowa, Szuba, Łuszkiewicz, Szczygieł, Jagieła, Myrta oraz Szczepaniuk, Klemiński, Tragarz, Skowroński.